טרנדים של עיצוב פנים: איך נכון לשלב ריפוד

האם אתם עוקבים אחר הטרנדים החמים ביותר בעולם עיצוב הפנים? אם כן, בוודאי שמתם לב לפופולריות ההולכת וגוברת של שילוב והתאמת ריפודים. הטרנד הזה, כשהוא נעשה באומץ, יכול להוסיף עניין ויזואלי לרהיט בודד, ולהפוך כיסא או ספה רגילים לחלוטין לפריט אמנות. לחלופין, אתם יכולים לערבב ולהתאים ריפודים בכל החדרים ליצירת מרקם עדין יותר.

מהו ריפוד?

באופן כללי, ריפוד מתייחס לחומרים המרכיבים את הכיסויים הרכים של כסאות, ספות ורהיטים אחרים. בעוד שהמילה ריפוד בדרך כלל מזכירה את הבד או העור המשמשים לכיסוי הרהיטים, היא מתייחסת גם לכמה נוח הריפוד ברהיט נתון.

שילוב ריפודים: היסודות

אתם לא צריכים שהכל יתאים בדיוק. הרבה יותר כיף לערבב דברים … וזה מוסיף עניין! טרנד הריפודים המשולבים באמת תופס תאוצה בשל הפופולריות של טרנד העיצוב ה"אקלקטי". היצירה המרופדת עצמה יכולה אפילו להתבלט בפני עצמה כאקלקטית.

איך לשלב ריפוד

ברגע שתחליטו שאתם אוהבים את הטרנד המשולב הזה כמונו, תצטרכו להבין כמה אתם רוצים לשלב אותו. אתם יכולים להיות מודגשים או עדינים, או איפשהו בין לבין. למרות שתוכלו למצוא כמה סטים לרהיטים המשלבים ריפודים, אך אם תחליטו ליצור שילובים משלכם, הנה מה שאתם צריכים לקחת בחשבון:

צבע

האם הצבע מנוגד, משלים או תואם? לפני שתתחילו, נסו לבחור פלטת צבעים מותאמת אישית והשתמשו בה בכל החדר.

חומר

האם אתם אוהבים את האופן שבו מרקמים שונים משולבים יחד? נסו לשלב עור חלק עם קטיפה מחוספסת. רוצים משהו עדין יותר? נסו לשלב בדים דומים בצבעים שונים.

צבעים אחידים מול דפוסים

האם אתם רוצים להיות נועזים? נסו לשלב שני דפוסים שונים אך משלימים. מרגישים שמרניים יותר? נסו לשלב צבע אחיד עם דפוס מודגש.

 

לא בטוחים איך להתחיל? אנו מציעים שירותי עיצוב פנים, כמו גם מבחר עצום של כסאות אהבה, כסאות מבטא וספות.

 

מאמר זה נכתב על ידי רוזטו רהיטי יוקרה מאיטליה.