מגשי אירוח – עולם שלם של טעמים

יום הולדת סמלי, שבת חתן, מסיבת מקווה, ערבי חברה וגיבוש והרשימה עוד ארוכה – אף פעם לא חסרות סיבות למסיבה. אך בעוד שישנם אירועים בהם טבעי שניגש אחר כבוד לברר אחר אולמות שיארחו את מאות המוזמנים, הרי שכאן מדובר במסיבות שלכל היותר יכללו כמה עשרות בודדות.

במקרים שכאלו, נעדיף לסגור לופט או אולי אפילו לארח ממש בביתנו וכל שכן כאשר ישנה חצר מזמינה. מצד אחד נורא כיף לארח ולראות את כל החברים, המכרים ובני המשפחה, ומן הצד השני מטלות הבישול השונות יכולות לגבות מאתנו לא מעט אנרגיות וזמן שלעתים בין כה וכה לוקה בחסר.

שירות קייטרינג שלם? אל תמהרו לפרויקט שכזה

כאשר אנחנו חושבים על שירותי קייטרינג, כמעט באופן אינסטינקטיבי תקפוץ לנו התמונה בראש של עמדות הגשה ואולי אפילו מלצרים וצוות שלם שצריך להגיע לביתנו. אך האם באמת עלינו להידרש להוצאה כה גבוהה עבור אירוע בסדר גודל כה קטן? אתם יכולים להיות רגועים, ומומלץ להכיר את ענף הקייטרינג המתבסס על מגשי אירוח אשר החל לצבור תאוצה.

אל תמהרו לדמיין חמגשיות כמו אלו שהכרתם בצבא ואל תחשבו שאתם מוגבלים לטעמים מסוימים או סגנון מסוים של מנות. למגשי אירוח מגוון ענק של אפשרויות והם יכולים לענות ואף לעלות על הציפיות.

ממנות ראשונות ועד לעיקריות וקינוחים

עם פרוץ מגפת הקורונה ענף מגשי האירוח קיבלו תנופה עיקרית וזאת לאור נגישותם ויכולתם לשדרג אירועים עם היקפי מוזמנים קטנים באופן יחסי.

מגשים שכאלו יכולים לכלול כל מנה וכל סוג מאכל שתוכלו לעלות בדמיונכם; החל מפירות וירקות קצוצים לתפארת ומסודרים אחר כבוד באופן מעורר תיאבון, דרך מנות משניות דוגמת דגים ומתאבנים ועד למנות עיקריות החל ממנות חלביות של פסטות, קישים ופשטידות או מנות בשריות דוגמת שיפודים, סטייקים ושלל מנות מסוגננות.

גם על ענף הקינוחים מגשי האירוח כלל לא פוסחים, ותוכלו למצוא שפע של סוגי קינוחים שונים החל מעוגות, דרך מוס ועד למגוון ענק של דברי מתיקה ושוקולדים.

מגשים גדולים אל מול אישיים

באם מדובר באירוע עם עשרות משתתפים, ייתכן שתעדיפו דווקא את המגשים הגדולים. מגשים אלו מגיעים באופן מסוגנן לתפארת וכל שעליכם לעשות הוא להניחם על השולחן ולייצר קונספט של בופה. באם מדובר באירוע אינטימי באופן יחסי, הרי שניתן גם לבחון את האפשרות לקבלת מגשי אירוח אישיים. מגשים שכאלו כוללים מגוון רחב של מנות באופן מדוד המותאם לכל אורח ואורחת.

אתם יכולים להיות רגועים ונינוחים לגבי אופן ההגשה. כל חברות הקייטרינג מקפידות על הגשה מעוצבת באופן מעורר תיאבון, שהרי אוכל שמצטלם טוב הוא גם פרסומת מעולה וחלק בלתי נפרד משירות הלקוחות.

נדרשים לאירוח של אירוע קטן? הסירו מעצמכם את מטלת הבישולים, וחפשו אחר חברת קייטרינג איכותית שתפתיע את האורחים עם טעמים משובחים.