מהן האפשרויות לטיפול בבריחת שתן?

בריחת שתן היא אחד המצבים הקשים ביותר להתמודדות. אתם אולי לא יודעים למה זה קורה, איך לשלוט בזה, או איך להרגיש בנוח לצאת מהבית. עם זאת, מה שאנשים רבים לא מבינים הוא שישנן כיום אפשרויות זמינות לטיפול. אם יש לכם סימפטומים או אבחנה כלשהי של בריחת שתן, אתם עשויים למצוא מספר רב של טיפולים במגוון של צורות. באמצעות רופאים מנוסים ומומחים בתחום, אתם יכולים לקבל את העזרה שאתם זקוקים לה כדי להתגבר על המצב הזה אחת ולתמיד.

 

מהן אפשרויות הטיפול?

הצרכים של כולנו שונים מאוד. כאשר אתם מגיעים להתייעצות ובדיקה, תוכלו ללמוד עוד על אפשרויות הטיפול שיכולות להתאים לכם במיוחד.

 

המומחים של "https://www.ezerneman.co.il/" לפתרונות ספיגה לבריחת שתן הביאו לפניכם רשימה של חלק מאפשרויות הטיפול בבריחת שתן:

 

  • בוטוקס הוא אחד הפתרונות הטובים ביותר עבור רוב האנשים שסובלים מבריחת שתן. הטיפול בבוטוקס כרוך בהזרקת החומר לשריר העוטף את שלפוחית ​​השתן, מה שלאחר מכן יסייע לכם לספק שליטה טובה יותר. ביצוע ההליך אורך בסך הכל 15 דקות, והשפעתו החיובית על המטופל יכולה להימשך עד תשעה חודשים.

 

  • InterStim הוא מכשיר בגודל של שטר, והוא ממוקם בעור ליד האגן. המכשיר עובד כמו אפנן עבור אותות נוירולוגיים. בקיצור, מטרתו היא לשפר את התקשורת בין שלפוחית ​​השתן והמוח, ובעצם כך להפחית את הסיכון לתאונות לא נעימות.

 

  • תרופות עשויות לעזור לאנשים מסוימים. לא כל התרופות יעבדו טוב עבור כל החולים, ולכן בדיקה מיוחדת היא הכרחית לכל אדם. תרופות פועלות בדרכים שונות כדי לשפר את השליטה.

 

  • פיזיותרפיה וביופידבק הן אופציות נוספות. במצבים מסוימים, בריחת שתן מתרחשת בשל חולשה או מתח הקשורים לעצב. אם זה המצב, פיזיותרפיה עשויה להועיל מאוד. בביופידבק משתמשים בחיישנים הקשורים לגוף, זאת על מנת שיהיה ניתן לשפר את התרגילים הנפשיים והגופניים, שיכולים בתורם לשפר את השליטה על השלפוחית.

 

  • טיפול קלע אורטרלי הוא אופציה אחרת שעובדת עבור 8 מתוך 10 נשים – מה שמוביל לריפוי. זהו סוג של ניתוח שעוזר לשופכה שפופה או צוואר שלפוחית ​​השתן, מצב אשר מתרחש לעתים קרובות מסיבוכים של ניתוחים אחרים. הטיפול יכול לעבוד גם עבור גברים. בהליך זה, מחברים קלע אל דופן הבטן, וזה עובד כדי להרים את השופכה למצב הנכון.

 

איזה טיפול יכול להיות טוב בשבילכם?

זה תלוי במספר גורמים. מה שאתם צריכים לדעת, בכל מקרה, הוא שאנשים רבים נמצאים במאבק עם סוג זה של מצב בריאותי. זה לא משהו שאתם צריכים להרגיש נבוכים מדי כדי לדון עליו עם הרופא שלכם. כאשר אתם מגיעים אליו כדי ללמוד עוד על אפשרויות הטיפול בבריחת שתן, השתדלו לדבר איתו על מה שיכול לעבוד עבור הצרכים הספציפיים שלכם. במקרים רבים, חולים יכולים להפיק תועלת מאפשרות אחת או יותר, מה שנותן לכם את היכולת למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבור הצרכים האישיים שלכם. משמעות הדבר היא שיפור באיכות החיים ובבריאות הכללית.