בר שייקים

בר שייקים – מדוע משתלם להזמין בר לאירוע?

כשאנחנו מחליטים לערוך אירוע, פרטי או עסקי, באופן טבעי אנחנו רוצים לספק לאורחים שלנו חוויה ייחודית ובלתי נשכחת. אנחנו רוצים לערוך אירוע בו הם ייהנו ויבלו, וכשהם יחזרו הביתה, לא רק שהם יזכרו אותו לטובה אלא ידאגו לספר לבני משפחתם, חבריהם ולכל אחד, עד כמה הם נהנו בו.

אחת הדרכים לגרום לאורחים שלנו ליהנות מהאירוע שאנחנו מארגנים, היא דרך כל מה שקשור למזון ושתייה. בסופו של דבר, נרצה או לא נרצה, אורחים זוכרים אירועים ומחליטים על טיבם ואיכותם, על פי סוג, כמות ואיכות המזון והשתייה המוגשים בו. לכן אנחנו צריכים לשים דגש על היבט זה.

להפוך את האירוע שלנו לבלתי נשכח

על מנת שנוכל להפוך את האירוע שלנו לבלתי נשכח עבור האורחים שלנו, אירוע שהם יזכרו לטובה, אנחנו צריכים כאמור לדאוג שהמזון והשתייה שיוגשו בו יהיה מיוחד, שונה וייחודי, וכמובן איכותי. אנחנו צריכים לספק להם משהו שלא נהוג לספק בדרך כלל באירועים.

בר שייקים הוא דוגמא אידיאלית לכך. נכון שבשנים האחרונות קשה מאוד למצוא מאפיינים ייחודים, אך כאן מדובר על מאפיין שלא הרבה אנשים נוהגים להשקיע ולחשוב עליו, ולו בגלל העובדה שלא מדובר על מזון ולא מדובר על משהו שחברת הקייטרינג שלנו יכולה להציע, אלא אנחנו צריכים להזמין אותו דרך חברה חיצונית.

 

מדוע משתלם להזמין בר לאירוע שלנו?

מעבר לעניין של איכות וטעם, הרי בר שייקים יכול להתאים לאירוע שלנו ממספר סיבות נוספות.

ראשית, הוא יכול להתאים גם לחורף וגם לקיץ. זאת כמובן בהנחה ובוחרים את השייקים הנכונים.

שנית, אנחנו יכולים להשתמש בו בדרכים שונות, כולל הגשת שייקים בריאים, שייקים עם אלכוהול, שייקים על בסיס סוגי חלב שונים (לא חלב פרה) ועוד.

שלישית, הוא יכול להתאים גם בתור חלק בלתי נפרד מהקייטרינג באופן רגיל (כמשקה) וגם בתור קינוח, בוודאי אם בוחרים להשתמש במרכיבים מתוקים שונים.

ארבע, בר שייקים יכול להתאים לאירועי בוקר וערב, אירועים של ילדים או מבוגרים, אירועים בחוץ או בפנים. למעשה לכל סוג של אירוע.

 

כיצד מזמינים בר בצורה נכונה

על מנת להציע לאורחים שלנו בר שייקים איכותי, אנחנו צריכים להקפיד על שלושה דברים עיקריים.

הדבר הראשון הוא האיכות. בסופו של דבר, בכך ימדד הבר ובכך ימדד האירוע. אנחנו צריכים שהאנשים אשר יפעילו את הבר ידעו היטב את עבודתם, יעמדו לרשותם כל המכשירים הנדרשים וכן כל המרכיבים להכנת שייקים.

הדבר השני הוא הכמות. חשוב שתהיה כמות סבירה של מרכיבים, על מנת שכל האורחים יוכלו ליהנות מסוגים שונים של שייקים.

הדבר השלישי הוא מגוון. אין טעם להזמין בר אם יש רק סוג אחד או שני סוגים של שייקים. חשוב שתהיה כמות מגוונת מסוגים שונים.