החלפת בד הסוכך: למה זה חשוב ואיך זה חוסך לכם כסף

בואו נדבר על בדי סוככים, מה הם, מדוע זה חשוב כשמדובר באיכות, ועל שאר הפרטים הקטנים שלעתים קרובות אנחנו לא חושבים עליהם כשאנחנו רוכשים את מבנה הצל הזה שחוסך לנו בחשמל.

 

בדי סוכך מגיעים בחומרים, צבעים וסגנונות שונים. איכות הבד שבו אתם משתמשים ובוחרים היא חשובה. בין אם תחליטו על חומר אקרילי, ויניל, פוליוויניל, קנבס או חומר אחר, עליכם לבצע את המחקר שלכם. בדים מסוימים אינם מסוגלים לעמוד באלמנטים של הטבע כמו קרני UV. עם זאת, ישנם בדים, כמו Sunbrella או Trivantage, או בדי PolyFab שכן יכולים. טקסטיל איכותי עשוי להחזיק מעמד לאורך הרבה מאוד שנים והוא כולל דברים כמו עמידות בפני עובש וטחב, הגנה מפני קרני UV, איטום, עמידות בקרעים ואחריות שמגבה את התכונות האלה.

 

לכן, כשאתם חושבים על בד סוכך ומשנים אותו מטקסטיל באיכות נמוכה לחומר באיכות גבוהה יותר, ואתם שוקלים גם את העלויות, זכרו: זה כדאי לטווח הארוך. לדוגמה, אם תתקינו בד ויניל זול במקום הבד האיכותי שעשוי לעלות יותר, אתם תחליפו את הבד הזול יותר מהר ממה שאתם חושבים. הנה למה:

 

בדים זולים יותר יכולים להתפרק מהר יותר, להיקרע ולהיראות רע מכיוון שהם לא עשויים מספיק טוב כדי שיוכלו להחזיק מעמד. לבדים זולים יותר אין את הציפויים הנוספים שהופכים את הבד לכזה שיחזיק מעמד לאורך שנים. ייתכן שתצטרכו להחליף את הבד הזול כבר בשנה הראשונה. אבל, אם אתם הולכים על בד איכותי, תקבלו אחריות (לרוב זה עד שנתיים על ידי הספק) שנמשכת בין שנתיים לשלוש שנים. אתם חוסכים לעצמכם בעלויות הבד בתוספת עלויות ההתקנה החלופיות.

 

כשמתחילים לחשוב על מבנים מסחריים ועל הצללה למרפסת, חשוב להשתמש גם בבד איכותי. אתם לא רוצים להפריע לעסק שלך לעבוד עם אי הנוחות של החלפת בדים לסוככים כל שנה, רק כי יש לכם בד סוכך זול. אתם רוצים שהבד יחזיק מעמד ושימוש בבד איכותי הוא הצעד הראשון לוודא שאתם לא רק משקיעים טוב, אלא גם חוסכים כסף.

 

עכשיו כשאתם יודעים קצת יותר על החלפת בדי הסוכך שלכם וכיצד הם יכולים להציל אתכם בטווח הארוך, יידעו אותנו איך אנחנו יכולים לעזור לכם עם פרויקט מבנה הצל הבא שלכם. למידע נוסף על סוככים ומבני צל אחרים כמו פרגולות אלומיניום, אל תהססו ליצור איתנו קשר.