מכונות אספרסו

אם אתה מעוניין לצמצם את הביקורים בבית הקפה המקומי שלך, מכונות האספרסו הביתיות הטובות ביותר יכולות לעזור לך להשיג את כוס הקפה המושלמת שלך בנוחות המטבח שלך. 

 

איך מכונת אספרסו עובדת?

 

ישנן מספר דרכים להכין אספרסו. אמנם ניתן להכין אספרסו ללא מכונה, אספרסו המיוצר בשיטת הכיריים (מקינטה) למעשה אינו מתאים לאספרסו אמיתי על פי המכון הלאומי לאספרסו האיטלקי מכיוון שהוא אינו משתמש בלחץ מספיק. כשמדובר במכונות אספרסו, חלקן ידניות, ואילו אחרות הן מכונות אוטומטיות.

 

איך למצוא את מכונת האספרסו המתאימה לכם?

מכונות ידניות דורשות פולי קפה טחונים דק שגורפים לפורטפילטר ומודחקים למטה. זו השיטה הניתנת להתאמה אישית ביותר וניתן לטעון שהכי קשה לשלוט בה.

מכונות חצי אוטומטיות דומות למכונות ידניות מבחינת ההכנה אך הן פועלות באמצעות כפתור או לוח שעון ששולט על זרימת המים במקום מנוף. ניתן לשלוט על גודל האספרסו.

מכונות אוטומטיות משתמשות גם בכפתור במקום מנוף לבישול אספרסו. גודל האספרסו הוא אוטומטי ולרוב ניתן לתכנות. שיטה זו מציעה יותר עקביות מאשר מכונה ידנית או אוטומטית למחצה.

מכונות סופר-אוטומטיות הן שלב מעל למכונות אוטומטיות. בנוסף לגדלי קפה אוטומטיים וניתנים לתכנות, הם יכולים גם לטחון פולי קפה ולמדוד אותם.

במכונות הקפסולה משתמשים בקפסולות שנמדדות מראש להכנת אספרסו או משקאות קפה אחרים. הם מציעים את העקביות ביותר.

 

קפסולות illy למכונת אספרסו

 

החידוש והעיצוב המוגן בפטנט של קפסולות illy, מביאים לתוצאה של אספרסו מושלם עם גוף עשיר, ארומה עזה וקרם קטיפה שנשאר לאורך זמן על הכוס. כל קפסולה מכילה בערך שבעה גרם קפה קלוי מושלם וטחון. הקפסולות של illy מאפשרות לכם להכין אספרסו וקפוצ'ינו יוצאי דופן בבית בקלות ובפשטות.

 

תערובת ה-illy עוברת קלייה על פי שתי נוסחאות סודיות, כדי לתת לחיך את גוון הטעם שאתה הכי אוהב.

  • תערובת מדיום: טעם בין חומציות למרירות, הקלייה מעניקה לתערובת טעם פרחוני מתוק, המשתלב עם רמזים של לחם קלוי, קרמל ושוקולד. למי שמעדיף כוס קפה עם טעם רך והרמוני.
  • תערובת כהה: טעם המתאפיין במרירות קלה, שוקולד ולחם קלוי. למי שמעדיף כוס קפה עם טעם עז ומוצק.

 

קפסולות lavazza למכונת אספרסו

 

מחפשים קפסולות קפה ביתיים או משרדיים קלים לשימוש? אתם צריכים להשתמש בקפסולות Lavazza. למה? כי Lavazza הוא אספרסו איטלקי אותנטי, נקרא גם: הקפה של האיטלקים. המבחר המגוון שלנו של קפסולות Lavazza מעניק איכות לכל כוס קפה. נוח לשימוש וארוז בוואקום. תיהנו מקפה Lavazza טעים בלחיצת כפתור.

 

הביאו את הניחוחות המפתים של קפה איטלקי טרי לביתכם עם קפסולות קפה של Lavazza. בחרו קפסולות במגוון עוצמות, עם טעמים כמו דבש, שוקולד ופירות יבשים עשירים. Lavazza משתמשת רק בפולי קפה ערביקה איכותיים, כולל אלה שמקורם במורדות האנדים הפרואניים. קפסולות אלה תואמות למכונות A Modo Mio, כך שתוכלו ליצור את הקפה האהוב עליכם בנוחות המטבח שלכם.