סחורת החגים של דיסני כבר יצאה והיא כוללת פיג'מות נעימות ואוזני עכבר מעוגיות ג'ינג'ר

התקופה הנפלאה ביותר של השנה היא התקופה הכי קסומה של השנה בדיסני וורלד. כאילו שהיינו צריכים תזכורת לכמה קסומים החגים יכולים להיות בארץ של מיקי ומיני, קו סחורת החגים של דיסני בדיוק יצאה והיא כל כך מתוקה.

 

בלוג האוכל של דיסני פרסם הצצה לסחורה החגיגית השנה באינסטגרם. בצילום אנו רואים עוגיות ג'ינג'ר בצורת אוזני העכבר האיקוניות של מיקי מאוס. יש לו גם כמה קשתות חמודות עד כדי גיחוך. בכנות, זה נראה מספיק טוב כדי לאכול את זה. לא ננסה לנגוס בקשת – מבטיחים – אך אנו נלבש אותה למסיבות חג שבהן נאכל את כל העוגיות וניראה מהממים בעודנו עושים זאת.

 

אם חשבתם שזה נגמר בזה, אינכם מכירים עדיין את דיסני. בלוג האוכל של דיסני גיבש כמה מהפריטים החדשים הטובים ביותר שיצאו, ולמעשה, יש לנו רשימת קניות המתנות שנכתבת עכשיו.

 

יש סוודרים של מיקי ומיני, כך שתוכלו להביא אתכם מעט נוסטלגיה ל"מסיבת הסוודרים המכוערים" השנה (וכדאי שתאמינו שכולם ידלקו מהם). יש קישוטים לשולחן שלמרות שהם שובבים, הם גם שיקיים למדי.

 

יש סט צלחת וכוס של "חלב ועוגיות" שיהפוך את ההכנות של הילדים שלכם לקראת סנטה להרבה יותר טובות. יש חולצות טי מנצנצות וטרנדים נעימים בשפע, בנוסף פיג'מה מושלמת לזמן פתיחת מתנות. יש גרבי חג כדי שבאמת תוכלו להרגיש את הספירה לאחור לקראת החג. ו… יש גם את קו ה"הולידיי צ'יר" , אוסף שלם של אביזרים מושלמים למסיבות.

 

הסחורה העליזה הזו תהיה זמינה בפארקים של דיסני, שרק נותנים לכם תירוץ נוסף לחגוג את החגים עם צוות הדמויות האהובות עליכם. זה לא רק שזה הזמן הכי טוב בחייכם, אתם גם עושים את הקניות שלכם לחג! רק תזכרו: מתנה אחת לדודה, אחת בשבילכם, אחת לאח שלכם, אחת בשבילכם, אחת להורים שלכם, אחת בשבילכם …