יהלומים ופלטינה: שידוך תוצרת גן עדן (או הוליווד)

יהלום הוא באמת רק מחצית מתכשיט (אם כי בהחלט החצי החשוב והיקר יותר). רכישת אבני יהלומים היא אף פעם לא רעיון רע מכיוון שהיא מאפשרת לכם למצוא אבן למטרה ספציפית ללא הפרעה של מתכת שתסיח את דעתכם (וכך תוכלו להעריך אותה בקלות רבה יותר). עם זאת, יהלום ללא תפאורה הוא באמת לא יותר מאשר פסל יפה שנמצא בתיבת התכשיטים שלכם. אם אינכם יכולים לענוד אותו, מה זה מועיל להחזיק אותו? אז במקום לתת לו להתכסות באבק, אתם תרצו לשבץ אותו כך שתוכלו להשוויץ בו. והטרנד האחרון, כשמדובר בתצוגה של האבנים הטובות ביותר שלכם, הוא שילוב של פלטינה.

 

ידוענים אותרו בשטיחים אדומים ותצוגות מסלול השנה עם תלבושות ספורטיביות המשתלבים יפה מאוד עם תכשיטים שעשויים מפלטינה, המתכת הסגולה, ויהלומים מדהימים, ומחזירים את המראה שהיה פופולרי בקרב דור הסבים והסבתא-רבא שלנו. ונראה שהילדים הצעירים התחילו לאמץ את הטרנד הזה. בינתיים, ידוענים כמו קים קרדשיאן, קלי אוסבורן, אמילי בלאנט, ינואר ג'ונס ואיימי פוהלר הוציאו את הכל מהשרוול דרך הטבעות ועד סיכות השיער כדי להציג את השילוב המושלם הזה בכל רחבי העולם.

 

וזה לא הכל; המגמה זלגה במהירות לשוק המיינסטרים. תכשיטי חתונה וטבעות אירוסין יוקרתיות, במיוחד, מתאימים היטב לשילובים של יהלומים ופלטינה. יהלומים הם החומר הקשה ביותר על פני כדור הארץ, כך שלא תצטרכו לדאוג יותר מדי מפני שריטות על האבן שלכם או משיבוצים שלה (אלא אם כן יש לה חולשה משמעותית בצורה של פגם גדול). ועם פס של מתכת פלטינה, לעיתים רחוקות תצטרכו לבצע תחזוקה של הטבעת שלכם. כמובן שאתם רוצים לדאוג להברקתה לרוב פשוט כדי להבטיח שהיא נוצצת ובורקת, אך פלטינה היא מתכת קשה מספיק כדי להתנגד לרוב השריטות והלכלוכים, כך שתוכלו לשמור על התחזוקה שלכם במינימום השקעה.

 

קחו דוגמה מהידוענים ורכשו תכשיט עשוי מפלטינה ויהלומים. בהחלט משתלם לקנות את האבן עצמה באינטרנט כי כמעט וודאי שתשיגו עסקה טובה יותר מאשר אם תרכשו את היהלום והמתכת שלכם מאותו מקום). אתם פשוט לא יכולים לטעות אם תבחרו בזיווג קלאסי זה של מתכת ואבן. כך תוכלו ליצור תכשיט שתרצו לאצור במשך כל ימי חייכם.