הבחירה בקצביה

PEPE – הבחירה בקצביה הנכונה עבורנו

ישראלים אוהבים בשר. זה לא סוד. מדי סופשבוע אנחנו יכולים לראות ישראלים רבים רוכשים נתחי בשר מסוגים שונים, במשקלים, אשר מיועדים הן לארוחות שישי או שבת, הן לפיקניק משפחתי והן למה שאנחנו קוראים "על האש", אירוע משפחתי-חברתי בו מדליקים מנגל או כלי אחר ומבשלים את הבשר במקום. בתקופות החגים, אנחנו יכולים לראות אפילו יותר ישראלים רוכשים נתחי בשר מסוגים שונים ולעיתים אפילו יותר יקרים מאלה שהם רוכשים במהלך השנה.

לשמחתנו, אנחנו יכולים למצוא בישראל קצביות מסוגים שונים אשר מציעות אופציות מגוונות הן לנתחי בשר והן למגוון מוצרי מזון ושתייה נלווים. בשנים האחרונות אפשר למצוא הרבה יותר קצביות ואיכותיות יותר מאשר בעבר, הן בזכות השיפור באיכות חיים והעובדה שעם השנים הפכנו להיות הרבה יותר אניני טעם ואנחנו מחפשים את האיכות ולא רק את הכמות.

דוגמא טובה לכך היא קצבית PEPE. מדובר על קצביה המציעה לנו מגוון רחב של מוצרי מזון ושתייה, מלבד בשרים ברמה הגבוהה ביותר. קצביה זו אשר ממוקמת בקניון כפר סבא הירוקה, מספקת שורה ארוכה של מוצרים שיכולים לייצר עבורנו ארוחה שלמה, בין אם אנחנו מתכננים לערוך אותה אצלנו בבית ובין אם אנחנו מעוניינים לערוך אותה בפיקניק במקום כזה או אחר.

 

מה אנחנו יכולים למצוא אצל PEPE?

בדרך כלל, קצביות מציעות לנו אך ורק בשרים. אך כאמור, עם הזמן החלו קצביות שונות להציע לנו מגוון פריטי מזון ושתייה, כך נוכל לקנות אצלן את כל המוצרים שאנחנו צריכים בשביל לייצר ארוחה שלמה.

אצל PEPE, לצד בשרים איכותיים (בקר, טלה, עוף, הודו, נקניקיות ונקניקים), אזי שאנחנו יכולים למצוא גם שלל גבינות מרחבי העולם, דגים, פירות ים, אוכל אסייתי, מקסיקאי, וכן שורה של ממרחים, מטבלים, סלטים ומעדנים. בנוסף ניתן לרכוש מגוון יינות ובירות אשר ישלימו לנו את כל מה שאנחנו צריכים בשביל הארוחה.

ניתן לעשות הזמנה אצל PEPE דרך האינטרנט ואפשר כמובן להגיע אל הקצביה באופן פיזי. צריך לציין, אפשר גם להצטרף למועדון לקוחות של הקצביה ואז ליהנות משורה של מבצעים, הנחות ומתנות יוצאות דופן.

 

מדוע משתלם לקנות דווקא כאן?

מאחר ויש הרבה מאוד קצביות איכותיות ברחבי הארץ, עולה שאלה מדוע משתלם לקנות דווקא כאן. התשובה מתחלקת לשלושה חלקים:

חלק ראשון, איכות המוצרים והשירות. אפשר למצוא כאן הכל, באיכות גבוהה מאוד, עם עזרה של צוות המקום. צוות מנוסה ומקצועי בתחום.

חלק שני, מתייחס לעובדה שניתן לבצע הזמנה מראש, דרך האתר או בדרכים אחרות. ניתן כאמור גם להגיע אל המקום ולבצע את הרכישה באופן פיזי.

חלק שלישי, הקצביה נמצאת בקניון שיש לו חניון מסודר, התהליך לא לוקח הרבה זמן ואפשר להמשיך משם ישר הביתה להכין את הארוחה או לאתר הפיקניק.